Magnetic cider ORIGINÁL (suchý cider) 0,33l 24ks

Cena je včetně zálohy 100 Kč za přepravku. Prosíme o uvedení informace do poznámky, jaké množství přepravek budete při následujícím doručení objednávky vracet.

  • Skladem
1 155,89 Kč
Kategorie: CIDERY
Záruka: 2 roky
 

CIDER MAGNETIC APPLE je jemně perlivý, alkoholický nápoj, vyrobený fermentací jablečné šťávy (moštu). Vyrábíme ho ve čtyřech variantách dle vlastní receptury v provozovně nedaleko Kolína. K dostání je ve skle 0,33l, v některých restauracích a kavárnách můžete ochutnat též točený.

Cider Magnetic Apple je 100% český. Znamená to, že všechna jablka, která zpracováváme, pocházejí od českých sadařů, zejména z regionu středních Čech. V Čechách byly vyrobeny také veškeré obaly, které pro naše produkty používáme, od skla přes etiketu až po korunku.

Paradoxně jediné, co české není, je název – zde se držíme tradičního anglického označení – čeština jednoslovný překlad slova „cider“ nemá, a proto je i náš název anglický.

 

ORIGINAL
4% alk.

PREMIUM
6% alk

HRUŠKOVÝ
4% 

VIŠŇOVÝ
5%

 

 

 

 

CIDER MAGNETIC APPLE prodáváme jednotlivě (sklo 0,33L), v balení po 12 kusech (krabice) nebo v zálohovaných přepravkách (24ks). Dále nabízíme distribuci v KEG (ORIGINAL 30L, PREMIUM 30L, ORIGINAL 50L, typ narážeče „bajonet“) a bag-in-box 5L (PREMIUM, nesycený – vhodný pro přípravu horkého cideru).

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.