Magnetic cider CHMELENÝ 0,33l 24ks

1 180 Kč 975,21 Kč bez DPH
Skladem

Cena je včetně zálohy 100 Kč za přepravku. Prosíme o uvedení informace do poznámky, jaké množství přepravek budete při následujícím doručení objednávky vracet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

CIDER MAGNETIC APPLE je jemně perlivý, alkoholický nápoj, vyrobený fermentací jablečné šťávy (moštu). Vyrábíme ho ve čtyřech variantách dle vlastní receptury v provozovně nedaleko Kolína. K dostání je ve skle 0,33l, v některých restauracích a kavárnách můžete ochutnat též točený.

Cider Magnetic Apple je 100% český. Znamená to, že všechna jablka, která zpracováváme, pocházejí od českých sadařů, zejména z regionu středních Čech. V Čechách byly vyrobeny také veškeré obaly, které pro naše produkty používáme, od skla přes etiketu až po korunku.

Paradoxně jediné, co české není, je název – zde se držíme tradičního anglického označení – čeština jednoslovný překlad slova „cider“ nemá, a proto je i náš název anglický.

 

ORIGINAL
4% alk.

PREMIUM
6% alk

HRUŠKOVÝ
4% 

VIŠŇOVÝ
5%

 

 

 

 

CIDER MAGNETIC APPLE prodáváme jednotlivě (sklo 0,33L), v balení po 12 kusech (krabice) nebo v zálohovaných přepravkách (24ks). Dále nabízíme distribuci v KEG (ORIGINAL 30L, PREMIUM 30L, ORIGINAL 50L, typ narážeče „bajonet“) a bag-in-box 5L (PREMIUM, nesycený – vhodný pro přípravu horkého cideru).

Doplňkové parametry

Kategorie: CIDERY
Záruka: 2 roky
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.